CENY 2019

19. únor 2019

Vážení obchodní přátelé,

Od 1.3. 2019 bude platit nový ceník, který je k dispozici zde. Nářadí, svářečky a výrobky, které nejsou  v ceníku obsaženy Vám rádi nabídneme na základě Vaší poptávky. Do listu „RABAT“ si můžete sami doplnit Vaše slevy a ceník Vám sám přepočítá Vaše nákupní ceny, nebo nás kontaktujte a my Vám rádi zašleme kompletní ceník přímo pro Vás. Pokud nemáte rabatové podmínky a máte zájem o spolupráci, neváhejte nás kontaktovat. Zároveň Vás chceme informovat, že jsme uzavřeli s firmou INNOGY rámcovou kupní smlouvu na dodávky na všechny investiční akce RWE v letech 2019 až 2021. Ceny platné pro investiční akce INNOGY Vám rádi sdělíme na vyžádání.

Dále bychom Vás rádi informovali o některých novinkách v sortimentu. Nově jsou v sortimentu některé nové dimenze WAGA spojek a závitových mosazných přechodů z PE v dimenzích d 75 -125. Nové výrobky jsou v ceníku označené žlutě. Pro lepší orientaci jsme v ceníku barevně odlišili tvarovky na tupo v dlouhém provedení (možno svařovat na tupo i elektrotvarovkou) a v krátkém provedení (možno svařovat pouze na tupo).

Rádi bychom Vám poděkovali za dosavadní spolupráci a věříme, že Vám snížení cen a rozšíření sortimentu pomohou ve Vaší práci a těšíme se na další spolupráci.

S přátelským pozdravem a přáním úspěšné sezóny.

TITAN-METALPLAST